Location : Home > A > ATS-10G-102-C1-R0
ATS-10G-102-C1-R0
PDZ10B,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 400MW SOD323
PDZ10B,115 654789 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PDZ10B,115 39626 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
PDZ10B,115 STOCK 43250 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
PDZ10B,115 NEW 88070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-13.000MHZ-Z-T Crystals and Oscillators Oscillators 13MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable
ASEMPC-13.000MHZ-Z-T Abracon LLC 139800 17+/18+ OSC MEMS 13.000MHZ CMOS SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASEMPC-13.000MHZ-Z-T Abracon LLC 57449 2015+ OSC MEMS 13.000MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-13.000MHZ-Z-T Abracon LLC 79150 2015+ OSC MEMS 13.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-13.000MHZ-Z-T Abracon LLC 79150 2015+ OSC MEMS 13.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
601252 Crystals and Oscillators Oscillators 98.304MHz Oscillator Surface Mount 1.8V
601252 Crystek Corporation 57849 2015+ OSC 98.304MHZ SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com