Location : Home > A > ATS-10F-17-C3-R0
ATS-10F-17-C3-R0
ATS-16H-192-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T412
MCH6337-TL-H Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 4.5A MCPH6
MCH6337-TL-H ONSemicond 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MCH6337-TL-H SANYO 94000 16+ MCPH-6 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
30MM-12.7MM-25-8815 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets 30MM X 12.7MM 1=25/PK
KFF6516A Filters Ceramic Filters CERAMIC FILTER
KFF6516A CTS Electronic Components 92600 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
KFF6516A NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-12C-44-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766
ATS-20H-81-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB
ATS-15D-50-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
ATS-12C-117-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412
ATS-15D-169-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB
62-ARC-030-3-11 Filters Power Line Filter Modules EMI FILTER
1840-06K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470nH Unshielded Molded Inductor 1.86A 80 mOhm Max Axial
1840-06K Electronics 26450 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1840-06K IC 38191 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1846 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #4-40 Aluminum 0.875" (22.23mm) 7/8"
1846 Phoenix Contact 157640 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1846 Weidmuller 157230 2016+ SLS 5.08/09/180F SN OR BX Unitronix Electronics Limited
1846 Weidmuller 287730 2016+ SLS 5.08/09/180F SN OR BX Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1846 Phoenix Contact 288090 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1140-271K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 270¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 56 mOhm Max Radial
1140-271K 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1140-271K STOCK 46580 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
8230-20 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 1 Ohm Max Axial
8230-20 Bourns 57069 2015+ CHOKE RF CONFORMAL COATED 1.0UH Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com