Location : Home > A > ATS-10F-168-C1-R0
ATS-10F-168-C1-R0
ATS-16F-178-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB T766
OA11/22CB Fans, Thermal Management Fans - Accessories FAN SPEED CONTROL UNIT
DC0039/01-PC99-0.06 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets PC99 SCR 62X25.9X0.06MM
DC0039/01-PC99-0.06 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
821502B00000 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK STAMP 9.5X19X19MM
CP5-31-10L Fans, Thermal Management Thermal - Thermoelectric, Peltier Modules THERMOELECT
RB8522-36-1M5 Filters Common Mode Chokes 1.5mH @ 400Hz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 36A DCR 3 mOhm (Typ)
RB8522-36-1M5 NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RB8522-36-1M5 Schaffner EMC 32095 1531+ PCB CHOKE VERT 1.5MH 36A Alphatek Technology Limited
RB8522-36-1M5 Schaffner EMC 32095 1531+ PCB CHOKE VERT 1.5MH 36A AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RB8522-36-1M5 Schaffner EMC 47490 1525+ PCB CHOKE VERT 1.5MH 36A Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS-01D-98-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB
ATS-08D-75-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412
ATS-06B-173-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766
B39202B9901P810 Filters SAW Filters FILTER SAW
4232-182K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.8¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 434mA 1.1 Ohm Max Nonstandard
4232-182K API Delevan 57729 2015+ INDUCTOR TEMP STABLE 1.8UH SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4232-182K Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4232-182K IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0819-48K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10¦ÌH Unshielded Molded Inductor 95mA 5.2 Ohm Max Axial
0819-48K API Delevan 57199 2015+ COIL RF 10UH MOLDED UNSHIELDED Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com