Location : Home > A > ATS-10E-97-C3-R0
ATS-10E-97-C3-R0
H48-6-100-100-3.0-1A Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets H48-6 SHEET 100X100X3MM W/ADH
H48-6-100-100-3.0-1A IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BSP322PH6327XTSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 100V 1A SOT-223
BSP322PH6327XTSA1 IC 38920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BSP322PH6327XTSA1 Infineon 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
BSP322PH6327XTSA1 NEW 88850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-13E-63-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412
101700F00000G Aavid Thermalloy 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
101700F00000G Aavid Thermalloy 8000 2012+ THERMAL GREASE Global Thunder Electronics Co.,Ltd
101700F00000G AAVIDINTERNATIONALLIMITED 1502 13+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
IRG4IBC20FD Discrete Semiconductor Products Transistors - IGBTs - Single IGBT 600V 14.3A 34W TO220FP
IRG4IBC20FD IR 139310 NEW RoHS IGBT W/DIODE 600V 14.3A TO-220FP FindCores Electronics Inc.
IRG4IBC20FD IR 261690 1538+ IGBT W/DIODE 600V 14.3A TO-220FP Alphatek Technology Limited
IRG4IBC20FD IR 10000 10+ TO-220F BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
IRG4IBC20FD IR 97500 2016 TO:220AB Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-02B-44-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766
ATS-01D-193-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X6MM XCUT T766
ATS-20D-120-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT
SC4020FH-100 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 5.2A 27 mOhm Max Nonstandard
SC4020FH-100 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC4020FH-100 NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC4020FH-100 Signal Transformer 57549 2015+ INDUCTOR SMD 10UH 5.2A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC4020FH-100 Signal Transformer 62275 1531+ INDUCTOR SMD 10UH 5.2A 100KHZ Alphatek Technology Limited