Location : Home > A > ATS-10E-209-C1-R0
ATS-10E-209-C1-R0
TK25E60X,S1X Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 25A TO-220AB
ATS-17E-188-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
ATS-05H-67-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T412
H48-6A-320-320-5.0-1A Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets H48-6 SHEET 320X320X5MM W/ADH
ATS-03B-46-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412
ATS-03D-80-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB
ATS-03B-80-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB
ATS-11C-91-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T766
ATS-01A-06-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
10VS1 Filters Power Line Filter Modules FILTER LINE 10A FASTONS
10VS1 37776 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
10VS1 Electronics 25431 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
10VS1 IC 37852 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
10VS1 STOCK 47080 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1812-470M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 47nH Unshielded Inductor 870mA 200 mOhm Max 1812 (4532 Metric)