Location : Home > A > ATS-10E-188-C3-R0
ATS-10E-188-C3-R0
MJD122T4 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN DARL 100V 8A DPAK
MJD122T4 IC 36070 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
MJD122T4 ONSEMI 10000 2013+ 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
VS-VSKT250-08PBF Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE DIODE SCR 250A MAGN-A-PAK
VS-VSKT250-08PBF IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-VSKT250-08PBF NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-20E-129-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766
STB45N40DM2AG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 400V 38A
AA-250-24-44-LK-XX Fans, Thermal Management Thermal - Thermoelectric, Peltier Assemblies THERMOELECTRC ASSY AIR-AIR 24V
AA-250-24-44-LK-XX IC 40870 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AA-250-24-44-LK-XX NEW 87990 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
744862250 Filters Common Mode Chokes 25mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 250mA DCR 3.6 Ohm