Location : Home > A > ATS-10E-138-C1-R0
ATS-10E-138-C1-R0
SI7117DN-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 150V 2.17A 1212-8
SI7117DN-T1-GE3 Vishay Siliconix 139400 NEW RoHS MOSFET P-CH D-S 150V 1212-8 FindCores Electronics Inc.
SI7117DN-T1-GE3 Vishay Siliconix 157049 15+ MOSFET P-CH D-S 150V 1212-8 Unitronix Electronics Limited
SI7117DN-T1-GE3 Vishay Siliconix 231630 1538+ MOSFET P-CH D-S 150V 1212-8 Alphatek Technology Limited
STD96N3LLH6 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 80A DPAK
STD96N3LLH6 STMicroelectronics 157469 15+ MOSFET N-CH 30V 80A DPAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
STD96N3LLH6 STMicroelectronics 886800 1525+ MOSFET N-CH 30V 80A DPAK Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS-02B-196-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X6MM XCUT T766
ATS-15G-137-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T412
ATS-18H-44-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB
ATS-14H-62-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB
ATS-19B-144-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766
ATS-01D-119-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
4304-000 Filters Feed Through Capacitors 10pF Feed Through Capacitor 200V 5A Axial, Press Fit