Location : Home > A > ATS-10E-115-C3-R0
ATS-10E-115-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRF2804SPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 75A D2PAK
IRF2804SPBF D2-PAK 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRF2804SPBF International Rectifier 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SI7846DP-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 150V 4A PPAK SO-8
SI7846DP-T1-GE3 Vishay Siliconix 139350 NEW RoHS MOSFET N-CH D-S 150V PPAK 8SOIC FindCores Electronics Inc.
SI7846DP-T1-GE3 Vishay Siliconix 156999 15+ MOSFET N-CH D-S 150V PPAK 8SOIC Unitronix Electronics Limited
SI7846DP-T1-GE3 Vishay Siliconix 241580 1538+ MOSFET N-CH D-S 150V PPAK 8SOIC Alphatek Technology Limited
IXTA270N04T4 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 270A
ATS-03D-57-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB
SS20H-R10100 Filters Common Mode Chokes 10mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1A DCR 420 mOhm
SS20H-R10100 IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SS20H-R10100 Kemet 10000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
SS20H-R10100 NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-07B-166-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
ATS-04D-193-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X6MM XCUT T766
ATS-01D-57-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T766
ATS-10F-52-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB
ATS-11C-07-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT T412
ATS-01B-165-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412
HMSSS 632 0150 Hardware, Fasteners, Accessories Screws, Bolts MACHINE SCREW HEX 6-32
HMSSS 632 0150 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HMSSS 632 0150 NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LAV35VB1R0K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1¦ÌH Unshielded Inductor 790mA 170 mOhm Max Radial
LAV35VB1R0K IC 38332 2016+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
LAV35VB1R0K IC 38332 2016+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
LAV35VB1R0K NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MGDN2-00012 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 56¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 420 mOhm Max Nonstandard
MGDN2-00012 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MGDN2-00012 NEW 78110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MGDN2-00012 TE Connectivity 47750 1525+ INDUCTOR 56UH .68A 10 SMD 6149 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MGDN2-00012 TE Connectivity 57649 2015+ INDUCTOR 56UH .68A 10 SMD 6149 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2209-H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 47¦ÌH Shielded Toroidal Inductor 6.7A 24 mOhm Max Radial
2209-H 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2209-H Bourns 47410 1525+ INDUCTOR TORD HI AMP 47UH HORZ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2209-H STOCK 46340 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5519-RC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 10A 23 mOhm Max Radial
5519-RC Bourns 47370 1525+ CHOKE RF HI CURRENT RENXIM Electronics Co.,Ltd.
5519-RC Bourns 47370 NEW RoHS CHOKE RF HI CURRENT FindCores Electronics Inc.
5519-RC Bourns 57459 2015+ CHOKE RF HI CURRENT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5519-RC RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SC10150KT Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Unshielded Inductor 395mA 1.5 Ohm Max Axial