Location : Home > A > ATS-10D-52-C3-R0
ATS-10D-52-C3-R0
BC847CWT3G Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 45V 0.1A SOT-323
BC847CWT3G Originalne 81521 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-12F-19-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X20MM XCUT T412
744861082 Filters Common Mode Chokes 8.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.3 Ohm