Location : Home > A > ATS-10D-52-C2-R0
ATS-10D-52-C2-R0
MMBT2222ALT1 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 40V 0.6A SOT23
MMBT2222ALT1 CJ 10880 14-15+ SOT-23 Nego IC Co.Doris@negoic.com
MMBT2222ALT1 MOTOROLA 28000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
ATS-17E-205-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X6MM XCUT T412
CC2824E513R-10 Filters Common Mode Chokes 51¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 3.8 kOhm @ 50MHz 800mA DCR 300 mOhm
CC2824E513R-10 897846 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CC2824E513R-10 36565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
CC2824E513R-10 NEW 88910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CC2824E513R-10 Original n 80500 12+ Rohs IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-06B-181-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB
ATS-19C-193-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X6MM XCUT T766
ATS-10C-11-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT
ATS-P2-116-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766
ATS-04E-153-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
ATS-17D-139-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB
2510-18J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 560nH Unshielded Inductor 500mA 190 mOhm Max 2-SMD
2510-18J Electronics 25080 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2510-18J IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
905-850 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.850" (21.59mm) Natural
TO-64-100H Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Spacer General Purpose - Axial, Radial Tubular 0.100" (2.54mm) Natural
TO-64-100H IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TO-64-100H NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FQT-1 Hardware, Fasteners, Accessories Rivets RIVET PUSH 0.470" ACETAL WHITE
FQT-1 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FQT-1 NEW 79010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
100R-331J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 330nH Unshielded Inductor 251mA 250 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
100R-331J 39516 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
100R-331J Electronics 27171 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
100R-331J IC 36060 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
100R-331J STOCK 46610 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
4590-275J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.7mH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 2.13 Ohm Max Axial
4590-275J IC 38870 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
4590-275J STOCK 43210 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
4232-182G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.8¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 434mA 1.1 Ohm Max 2-SMD
4232-182G Delevan 53388 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
4232-182G Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4232-182G Electronics 27599 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4232-182G IC 36340 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
744775182 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 82¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 370 mOhm Max Nonstandard
744775182 IC 36970 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
744775182 Wurth 46810 1525+ INDUCTOR POWER 82UH .90A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
744775182 Wurth 57179 2015+ INDUCTOR POWER 82UH .90A SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
74435571100 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 16.5A 6.9 mOhm Nonstandard
74435571100 WE 10000 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
74435571100 Wurth 47930 1525+ INDUCTOR POWER 10UH 16.5A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
74435571100 Wurth 57739 2015+ INDUCTOR POWER 10UH 16.5A SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com