Location : Home > A > ATS-10D-182-C3-R0
ATS-10D-182-C3-R0
BFP183WH6327XTSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - RF TRANS RF NPN 12V SOT343
BFP183WH6327XTSA1 IC 37790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BFP183WH6327XTSA1 Infineon 10170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
BFP183WH6327XTSA1 Infineon 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
BFP183WH6327XTSA1 NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-11B-182-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
ATS-14E-50-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
CP527-2N6299-CT Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP DARL 100V 10A CHIP
ATS-01H-185-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X30MM R-TAB
51-726-002 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel C = 0.022¦ÌF 10A Axial, Bushing, 1 Turret Lead
51-726-002 789654 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
51-726-002 789654 13+ fenyang electronics co.,ltd
51-726-002 IC 56870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-19B-141-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB
ATS-06D-198-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12MM XCUT T412
IDCS2512ER103M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10mH Shielded Inductor 20mA 32.8 Ohm Max Nonstandard
IDCS2512ER103M 16334 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IDCS2512ER103M Distributor 224630 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
IDCS2512ER103M NEW 88870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
940-15MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.591" (15.00mm) Natural
940-15MM IC 56130 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5058-2 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #4 Brass 0.125" (3.18mm) 1/8"
5058-2 Distributor 235830 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
2120-V Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470¦ÌH Unshielded Toroidal Inductor 1.6A 280 mOhm Max Radial
2120-V Bourns 47090 1525+ INDUCTOR TORD HI AMP 470UH VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2120-V Bourns 57319 2015+ INDUCTOR TORD HI AMP 470UH VERT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com