Location : Home > A > ATS-10D-165-C3-R0
ATS-10D-165-C3-R0
7136DG Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks BOARD LEVEL HEATSINK .515"TO-220
7136DG 567948 13+ fenkey electronics co.,ltd
7136DG 567948 13+ fenyang electronics co.,ltd
7136DG IC 37750 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
ATS-19H-153-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T412
SI7619DN-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 30V 24A 1212-8 PPAK
SI7619DN-T1-GE3 6496 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SI7619DN-T1-GE3 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI7619DN-T1-GE3 VISHAY 1000 16+ n/a Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SI7619DN-T1-GE3 Vishay Siliconix 157719 15+ MOSFET P-CH 30V 1212-8 PPAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7448258022 Filters Common Mode Chokes 2.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 8A DCR 14 mOhm