Location : Home > A > ATS-10D-139-C1-R0
ATS-10D-139-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-12H-57-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412
625-25ABT4 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK CPU 25MM SQ W/DBL TAPE
625-25ABT4 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
L37-3-320-320-0.5-1A Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets L37-3 SHEET 320X320X0.5MM W/ADH
L37-3-320-320-0.5-1A IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-20E-56-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB
ATS-17F-82-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB
ATS-09H-46-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766
ATS-04G-74-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
4400-096 Filters Feed Through Capacitors 470pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing