Location : Home > A > ATS-10D-05-C1-R0
ATS-10D-05-C1-R0
ATS-12H-204-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12MM XCUT T766
3610KL-04W-B69-E50 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
ATS-16D-209-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766
ELF-22V035C Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.5A DCR 69 mOhm (Typ)
ELF-22V035C 865497 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ELF-22V035C 39704 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ELF-22V035C STOCK 45530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-09D-172-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB
ATS-14H-145-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB
ATS-04A-07-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT T766
ATS-05B-175-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
ATS-05C-142-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
9250A-103-TR-RC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10¦ÌH Shielded Molded Inductor 220mA 1.62 Ohm Max Axial
9250A-103-TR-RC Bourns 42195 1531+ CHOKE AXIAL MOLDED Alphatek Technology Limited
9250A-103-TR-RC IC 57190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
941-10MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.394" (10.00mm) Natural
941-10MM IC 56850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
908-900 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.900" (22.86mm) Natural