Location : Home > A > ATS-10C-49-C2-R0
ATS-10C-49-C2-R0
AOB296L Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N CH 100V 9.5A TO263
GP2M008A060PGH Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 7.5A IPAK
GP2M008A060PGH IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GP2M008A060PGH NEW 78410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-13H-34-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM T412
ELF-18D290S Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.1A DCR 277 mOhm (Typ)
ELF-18D290S 865497 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ELF-18D290S 40074 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ELF-18D290S ROHS 41810 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ELF-18D290S STOCK 45900 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
7448640416 Filters Common Mode Chokes 18mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.2 Ohm (Typ)
7448640416 Electronics 27281 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
7448640416 IC 36170 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
7448640416 STOCK 46330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
4101-051 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1500pF, 3000pF 10A Axial, Bushing, 1 Turret Lead