Location : Home > A > ATS-10C-44-C1-R0
ATS-10C-44-C1-R0
4715VL-05W-B80-E00 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
4715VL-05W-B80-E00 NMB Technologies Corporation 8000 16+ FAN 24V 120X38 6400RPM SIMEN Electronics Co.,Ltd
4715VL-05W-B80-E00 NMB Technologies Corporation 8000 16+ FAN 24V 120X38 6400RPM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4715VL-05W-B80-E00 NMB Technologies Corporation 8000 16+ FAN 24V 120X38 6400RPM TPC Global Service Co.Ltd.
ATS-51400K-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK 40MM X 40MM X 14.5MM
101600F00000G Aavid Thermalloy 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
101600F00000G Aavid Thermalloy 8000 2012+ THERMAL GREASE Global Thunder Electronics Co.,Ltd
101600F00000G IC 59600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC-10-200 Filters Common Mode Chokes 2mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 10A DCR 28 mOhm