Location : Home > A > ATS-10B-64-C2-R0
ATS-10B-64-C2-R0
IPW65R070C6 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 650V 53.5A TO247
IPW65R070C6 789546 13+ fenyang electronics co.,ltd
IPW65R070C6 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IPW65R070C6 Infineon Technologies 598900 1525+ MOSFET N-CH 650V 53.5A TO247 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RSH070N05TB1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 45V 7A SOP8
RSH070N05TB1 854679 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
RSH070N05TB1 18546 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
RSH070N05TB1 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RSH070N05TB1 Rohm Semiconductor 157309 15+ MOSFET N-CH 45V 7A SOP8 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MJD44H11T5G Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 80V 8A DPAK
MJD44H11T5G 40176 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
MJD44H11T5G IC 36820 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
MJD44H11T5G ON 45000 2016 DPAK4LEADSingleGaugeSurfaceMount FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MJD44H11T5G STOCK 45880 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-19G-83-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766
ATS-01A-146-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412
ATS-15F-73-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB
ATS-13D-91-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB
ATS-02H-177-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB
ATS-17B-200-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
ATS-20C-77-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T412
ATS-12B-167-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB
4232R-151K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 150nH Unshielded Wirewound Inductor 474mA 540 mOhm Max 2-SMD
4232R-151K 39584 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
4232R-151K Delevan 53388 15+ New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
4232R-151K Semiconductor 20965 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
4232R-151K STOCK 43110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SDS130R-273M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 27¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 400 mOhm Max Nonstandard
SDS130R-273M 39724 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
SDS130R-273M N/A 78800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SDS130R-273M originalne 75201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SDS130R-273M NEW 87390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
913-735 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.735" (18.67mm) Natural
913-735 IC 59230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MSP-12-01 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Fit / Snap Lock Nylon 0.750" (19.05mm) 3/4"
MSP-12-01 Richco Plastic Co 8000 2012+ SUPT POST MINI .18DIA 3/4 SIMEN Electronics Co.,Ltd
4669-684K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 680¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 5.93 Ohm Max Radial
4669-684K API Delevan 47810 1525+ INDUCTOR RF 680UH 10 OPEN RADL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4669-684K Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4669-684K Electronics 27411 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4669-684K IC 37680 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
4501-106M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1¦ÌH Shielded Toroidal Inductor 5A 8 mOhm Max Nonstandard
4501-106M API Delevan 46910 1525+ TOROID PWR LOW PROFILE 1.0UH SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4501-106M API Delevan 57229 2015+ TOROID PWR LOW PROFILE 1.0UH SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com