Location : Home > A > ATS-10B-60-C1-R0
ATS-10B-60-C1-R0
BUK762R6-60E,118 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 120A D2PAK
BUK762R6-60E,118 NXP 139990 NEW RoHS MOSFET N-CH 60V 120A D2PAK FindCores Electronics Inc.
BUK762R6-60E,118 NXP 157639 15+ MOSFET N-CH 60V 120A D2PAK Unitronix Electronics Limited
BUK762R6-60E,118 NXP 242220 1538+ MOSFET N-CH 60V 120A D2PAK Alphatek Technology Limited
BUK762R6-60E,118 NXP 794900 1525+ MOSFET N-CH 60V 120A D2PAK RENXIM Electronics Co.,Ltd.
M254043 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE POWER 40A 320VAC AC SW
M254043 45455 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
ATS-03E-126-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT T766
SOFTFLEX-D021-20-01-0762-0762 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets PAD SOFTFLEX D021 2MM 3X3"
7446821027 Filters Common Mode Chokes 27mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1A DCR 640 mOhm