Location : Home > A > ATS-10B-178-C3-R0
ATS-10B-178-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-PCB1015 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK LOW PRO BLACK TO-220
PH2731-75L 35988 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
PH2731-75L 14679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PH2731-75L IC 38220 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
ATS-14H-164-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T412
CMA80PD1600NA Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MOD THYRISTOR DUAL 1600V SOT-227
CMA80PD1600NA IC 37550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMA80PD1600NA NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
STD5N52K3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 525V 4.4A DPAK
STD5N52K3 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STD5N52K3 STMicroelectronics 139680 NEW RoHS MOSFET N-CH 525V 4.4A DPAK FindCores Electronics Inc.
STD5N52K3 STMicroelectronics 157329 15+ MOSFET N-CH 525V 4.4A DPAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
STD5N52K3 STMicroelectronics 891800 1525+ MOSFET N-CH 525V 4.4A DPAK Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS-03G-61-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T766
CM1812R600R-00 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 60 Ohm @ 100MHz 5A DCR 5 mOhm
CM1812R600R-00 Laird-Signal Integrity Product 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
CM1812R600R-00 Laird-Signal Integrity Product 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
CM1812R600R-00 Laird-Signal Integrity Product 8000 2012+ CHOKE COMMON MODE 60 OHMS SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CM1812R600R-00 Laird-Signal Integrity Product 8000 2015+ CHOKE COMMON MODE 60 OHMS SMD enkaite Electronics Co., Ltd
7448640403 Filters Common Mode Chokes 18mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.17 Ohm (Typ)