Location : Home > A > ATS-10B-122-C1-R0
ATS-10B-122-C1-R0
ATS-15F-105-C3-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT T412
BSZ16DN25NS3 G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 10.9A 8TSDSON
BSZ16DN25NS3 G IC 38780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BSZ16DN25NS3 G Infineon Technologies 792300 1525+ MOSFET N-CH 250V 10.9A 8TSDSON Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BSZ16DN25NS3 G NEW 98390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-20G-183-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB T412
RD7147-25-0M7 Filters Common Mode Chokes 700¦ÌH @ 1kHz 4 Line Common Mode Choke Through Hole 25A (Typ) DCR 3.65 mOhm (Typ)
RD7147-25-0M7 465987 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
RD7147-25-0M7 465987 13+ fenyang electronics co.,ltd
RD7147-25-0M7 465987 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
RD7147-25-0M7 NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BU08RA16 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.2 kOhm @ 200MHz 3A DCR 11 mOhm
BU08RA16 NEW 77510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BU08RA16 TAIYO 19500 2016 SMD Ande Electronics Co. Ltd
BU08RA16 Taiyo Yuden 72200 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
74482210002 Filters Common Mode Chokes 175¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 10A DCR 4 mOhm