Location : Home > A > ATS-10B-101-C3-R0
ATS-10B-101-C3-R0
DSC2010FI2-A0021T Crystals and Oscillators Pin Configurable Oscillators CMOS MEMS (Silicon) Pin Configurable Oscillator 14-SMD, No Lead (QFN, LCC) 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable
DSC2010FI2-A0021T IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DSC2010FI2-A0021T NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CDLL3016A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 1W DO213AB
CDLL3016A IC 40100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDLL3016A NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SS26 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 2A DO214AA
SS26 Original 80000 13~17+ Standard HCI
SS26 MCC 989000 16+ROHS SOD123FL Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
SS26 In.Stock 78500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SS26 IC 36752 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
FQD8P10TF_NB82052 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 100V 6.6A DPAK
FQD8P10TF_NB82052 Fairchild 157249 15+ MOSFET P-CH 100V 6.6A DPAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FQD8P10TF_NB82052 Fairchild 241830 1538+ MOSFET P-CH 100V 6.6A DPAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.