Location : Home > A > ATS-10B-100-C1-R0
ATS-10B-100-C1-R0
IXFR120N20 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 105A ISOPLUS247
IXFR120N20 IXYS 97500 2016 TO- Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IXFR120N20 Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SIA453EDJ-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 30V 24A PPAK SC-70-6
SIA453EDJ-T1-GE3 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIA453EDJ-T1-GE3 NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
744242330 Filters Common Mode Chokes 33¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2 kOhm @ 100kHz 300mA DCR 270 mOhm