Location : Home > A > ATS-10A-170-C1-R0
ATS-10A-170-C1-R0
SQJ412EP-T1_GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 32A PPAK SO-8
FG-17/45 Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves PLASTIC FILTERGUARD 170MM
FG-17/45 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FG-17/45 NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-14D-210-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X12MM XCUT T412
VS-T70RIA80 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR PHASE CONT 800V 70A D-55
VS-T70RIA80 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-T70RIA80 NEW 77790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-T70RIA80 VISHAY 430 2014+ D-55 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
VS-T70RIA80 VISHAY 430 2015+ D-55 Andy (International) Electronics Ltd
09238RA-12N-EA-00 Fans, Thermal Management DC Fans FAN 12VDC 92X38MM 2WR
A14162-24 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TFLEX 240V0 18" X 18"
A14162-24 IC 40900 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A14162-24 NEW 97970 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-09C-177-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB
ATS-11C-200-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT
ATS-15C-119-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
9911-720 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #4 Nylon 0.720" (18.29mm) Natural
5005-8 Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling REPLENISHMENT DECAL "8" ORG/BLK
DD-75-4-5 Hardware, Fasteners, Accessories Knobs KNOB BLK MATTE.75"DIA .250"SHAFT
21055-8 Hardware, Fasteners, Accessories Washers WASHER,FLAT REGULAR SERIES
6707-RC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 75¦ÌH Shielded Toroidal Inductor 5A 40 mOhm Max Radial
6707-RC Bourns 47090 1525+ INDUCTOR TOROID W/HDR 75UH 15 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
6707-RC Bourns 47090 1525+ INDUCTOR TOROID W/HDR 75UH 15 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6707-RC Bourns 57319 2015+ INDUCTOR TOROID W/HDR 75UH 15 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com