Location : Home > A > ATS-10A-169-C1-R0
ATS-10A-169-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-08B-64-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T766
FDD5612 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 5.4A DPAK
FDD5612 39016 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ATS-01G-09-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
ATS-17G-128-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412
ATS-13D-63-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412
ATS-10H-117-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT
LP0805A0836ASTR Filters RF Filters LOW PASS FILTER 836MHZ 0805 SMD
LP0805A0836ASTR AVX 83300 17+ SMD EKT Electronics Co., Ltd
LP0805A0836ASTR AVX 83300 17+ SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
LP0805A0836ASTR NEW 88610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-P2-177-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB
LCBS-8-22-01 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 1.375" (34.93mm) 1 3/8"
LCBS-8-22-01 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LCBS-8-22-01 NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LCBS-8-22-01 Richco 54758 CBSLOCKING AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
CF2-31*19*10 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 83 Ohm @ 100MHz ID 0.748" Dia (19.00mm) OD 1.220" Dia (31.00mm) Length 0.394" (10.00mm)