Location : Home > A > ATS-10A-119-C2-R0
ATS-10A-119-C2-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-16E-94-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T412
64137-4-7011 Fans, Thermal Management Fans - Accessories GROMMET, RUBBER 5MM
ATS-16H-10-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT T766
A14162-29 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TFLEX 270V0 9" X 9"
A14162-29 IC 40420 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A14162-29 NEW 98890 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7448060620 Filters Common Mode Chokes 20mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 6A DCR 45 mOhm