Location : Home > A > ATS-09H-190-C3-R0
ATS-09H-190-C3-R0
IRFHM8329TRPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 16A PQFN
IRFHM8329TRPBF 789546 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
IRFHM8329TRPBF 789546 13+ fenyang electronics co.,ltd
IRFHM8329TRPBF 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IRFHM8329TRPBF IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-18H-18-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT T412
ATS-06A-144-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB
ATS-18G-57-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412
PLT5BPH2014R4SNL Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohm @ 10MHz 2.4A DCR 9.1 mOhm
ATS-16C-43-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766
ATS-16D-169-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412
ATS-20C-78-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM R-TAB T766
911-790 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.790" (20.07mm) Natural
938-075 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.075" (1.90mm) Natural
938-075 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
938-075 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
8557 Hardware, Fasteners, Accessories Knobs KNOB INSTRUM SKIRTED RND 1.25"D
8557 STOCK 45200 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
8557 Volvo 8000 15+ PROTECTING SLEEVE Lei Li Electronics Co.,Ltd
1880810000 Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL ID/RATINGS 1.06"X0.59"