Location : Home > A > ATS-09E-165-C1-R0
ATS-09E-165-C1-R0
ATS-21F-129-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X10MM XCUT T412
ATS-09A-40-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T766
CMST2907A BK Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 60V 0.6A SOT323
ATS-05D-175-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB
ATS-07B-10-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT
ATS-16E-168-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB
ATS-05B-140-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412
ATS-11A-86-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB
ATS-04G-141-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412
ATS-03B-91-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T412
ATS-17A-45-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB
1591-2 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #2-56 Brass 0.250" (6.35mm) 1/4"
PM1812-390J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 39¦ÌH Unshielded Inductor 150mA 4.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
PM1812-390J N/A 75000 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PM1812-390J ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
9230-60 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 47¦ÌH Unshielded Molded Inductor 165mA 4.5 Ohm Max Axial
9230-60 Bourns 41795 1531+ CHOKE RF MOLDED 47UH 10 FERRITE AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
9230-60 Bourns 46890 1525+ CHOKE RF MOLDED 47UH 10 FERRITE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com