Location : Home > A > ATS-09D-62-C1-R0
ATS-09D-62-C1-R0
ATS-19D-12-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT T766
SI4488DY-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 150V 3.5A 8-SOIC
SI4488DY-T1-E3 649652 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SI4488DY-T1-E3 VISHAY 38330 16+ 16+ Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
FDD1-17251CBMW32-56 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 172X51MM 12VDC WIRE
FDD1-17251CBMW32-56 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-08C-153-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
ATS-12C-149-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T766
ATS-07C-08-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766
ATS-16E-140-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766
54-786-013 Filters Feed Through Capacitors 0.3¦ÌF Feed Through Capacitor 50V 10A 10 mOhm Axial, Bushing
54-786-013 789654 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
54-786-013 789654 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
54-786-013 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
782632620 Filters Ferrite Beads and Chips 62 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Signal Line 500mA 1 Lines 150 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC