Location : Home > A > ATS-09B-150-C3-R0
ATS-09B-150-C3-R0
2SD1994ARA Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 50V 1A MT-2
2SD1994ARA IC 36961 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2SD1994ARA STOCK 43740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-05G-39-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM T412
ATS-09G-115-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766
ATS-06H-137-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766
ATS-03H-09-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT
ATS-04C-46-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB
ATS-20F-44-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766
ATS-20G-159-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB
ATS-13F-45-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766
ATS-16G-45-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412
IHLM2525CZER4R7M06 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 4.7¦ÌH Shielded Inductor 5.5A 37.11 mOhm Nonstandard
IHLM2525CZER4R7M06 678954 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
IHLM2525CZER4R7M06 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IHLM2525CZER4R7M06 Vishay 57869 2015+ INDUCTOR POWER 4.7UH 5.5A SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IHLM2525CZER4R7M06 Vishay 62595 1531+ INDUCTOR POWER 4.7UH 5.5A SMD Alphatek Technology Limited
1537R-70H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 75¦ÌH Unshielded Molded Inductor 166mA 3.7 Ohm Max Axial
1537R-70H 37584 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1537R-70H Delevan 53388 15+ New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
1537R-70H Semiconductor 32065 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1537R-70H STOCK 43730 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
393 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #8-32 Phenolic 0.750" (19.05mm) 3/4" Natural
393 IC 39051 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
9405-44 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470¦ÌH Shielded Inductor 120mA 15 Ohm Max Radial