Location : Home > A > ATS-08F-127-C1-R0
ATS-08F-127-C1-R0
T620023004DN Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR PHASE CTRL MOD 200V 300A
T620023004DN 465978 13+ fenyang electronics co.,ltd
T620023004DN 14658 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
T620023004DN IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T620023004DN Powerex Inc 1629 15+ SCR PHASE CTRL MOD 200V 300A Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ATS-13A-64-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412
IXTH1N200P3HV Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 2000V 1A TO-247HV
7-370-BA Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK VERT .750"H BLK TO-220
7-370-BA IC 56870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STD12N50M2 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V 10A DPAK
STD12N50M2 ST 989000 15+ TO252 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
ATS-11F-33-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T412
ACMF-03-300-T Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 30 Ohm @ 100MHz 100mA DCR 1.5 Ohm (Typ)
ACMF-03-300-T ABRACON 10000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
ACMF-03-300-T NEW 99070 16/17+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P0421NLT Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 3.3A DCR 60 mOhm
P0421NLT 654789 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
P0421NLT 16789 14+ ROSH ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
P0421NLT IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P0421NLT NEW 97810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-20F-46-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412
ATS-02D-70-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM L-TAB
ATS-16D-175-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
ATS-16F-11-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT
ILBB1806ER151V Filters Ferrite Beads and Chips 150 Ohm Impedance Ferrite Bead 1806 (4516 Metric) Surface Mount 200mA 1 Lines 500 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
ILBB1806ER151V 678954 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
ILBB1806ER151V 678954 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ILBB1806ER151V Distributor 172050 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
ILBB1806ER151V Semiconductor 21653 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
SWS0740A Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #6 Nylon 1.000" (25.40mm) 1" Natural
SWS0740A IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SWS0740A NEW 78090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HM61-20220LFTR13 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 22¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 110 mOhm Nonstandard
HM61-20220LFTR13 NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HM61-20220LFTR13 TT /BI 46490 1525+ INDUCTOR MOULDED 22UH 1.8A SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
HM61-20220LFTR13 TT /BI 46490 NEW RoHS INDUCTOR MOULDED 22UH 1.8A SMD FindCores Electronics Inc.
HM61-20220LFTR13 TT /BI 57019 2015+ INDUCTOR MOULDED 22UH 1.8A SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ETQ-P3WR33WFN Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 330nH Shielded Wirewound Inductor 21A 3.9 mOhm Max Nonstandard
ETQ-P3WR33WFN NEW 89550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ETQ-P3WR33WFN Panasonic 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
PA4345.152NLT Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.5¦ÌH Shielded Molded Inductor 5.5A 30.5 mOhm Max Nonstandard
PA4333.102NLT Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 9.5A 8.7 mOhm Max Nonstandard
760308103203 Inductors, Coils, Chokes Wireless Charging Coils 1 Coil, 1 Layer 12¦ÌH Wireless Charging Coil Receiver 550 mOhm 1.89" L x 1.27" W x 0.03" H (48.2mm x 32.2mm x 1.0mm)