Location : Home > A > ATS-08A-10-C1-R0
ATS-08A-10-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FDD1-17238EBMW49 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 172X38.5MM 48VDC WIRE
FDD1-17238EBMW49 NEW 78050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FDD1-17238EBMW49 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FDD1-17238EBMW49 NEW 78250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7446622003 Filters Common Mode Chokes 3.3mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.5A DCR 150 mOhm