Location : Home > A > ATS-07C-18-C1-R0
ATS-07C-18-C1-R0
STU4N80K5 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 800V 3A IPAK
BUK9607-30B,118 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 75A D2PAK
BUK9607-30B,118 IC 38171 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BUK9607-30B,118 NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BUK9607-30B,118 STOCK 46470 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ATS-10H-85-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
ATS-13G-201-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12MM XCUT T412
H48-6-300-300-1.0-1A Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets H48-6 SHEET 300X300X1MM W/ADH
H48-6-300-300-1.0-1A IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-11C-55-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T412
ATS-12B-121-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
1600APH12P Filters Power Line Filter Modules POWER EMI/RFI FILTER 1600A FLNGD
ISC1210EBR10K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100nH Shielded Wirewound Inductor 450mA 500 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
ISC1210EBR10K Vishay 47310 NEW RoHS INDUCTOR WW 100NH 10 1210 FindCores Electronics Inc.
ISC1210EBR10K Vishay 57429 2015+ INDUCTOR WW 100NH 10 1210 Unitronix Electronics Limited
ISC1210EBR10K Vishay 62155 1531+ INDUCTOR WW 100NH 10 1210 Alphatek Technology Limited
10500 Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling SIGN ESD/STATIC 8"DIA BLACK 10PC
10500 IC 57590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HM53-50700VLF Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 69.5¦ÌH Unshielded Toroidal Inductor 13A 13.6 mOhm Max Radial
HM53-50700VLF NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HM53-50700VLF TT /BI 10580 2014+ INDUCTOR 69.5UH 13A VERT Ameyic Electronics Limited
HM53-50700VLF TT /BI 42055 1531+ INDUCTOR 69.5UH 13A VERT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
HM53-50700VLF TT /BI 47410 1525+ INDUCTOR 69.5UH 13A VERT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4554-221K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 220¦ÌH Unshielded Inductor 640mA 650 mOhm Max Radial
4554-221K API Delevan 48010 1525+ INDUCTOR RF 220UH 10 RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4554-221K Electronics 25169 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2890R-03K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.8¦ÌH Unshielded Molded Inductor 1.79A 135 mOhm Max Axial
2890R-03K API Delevan 47670 1525+ INDUCTOR 1.8UH 1.79A AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2890R-03K Electronics 25999 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-2176075-7 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.7nH Unshielded Thin Film Inductor 200mA 550 mOhm Max 0201 (0603 Metric)