Location : Home > A > ATS-07C-11-C3-R0
ATS-07C-11-C3-R0
OD1225-24HB Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
OD1225-24HB Orion Fans 8000 16+ 16+ TPC Global Service Co.Ltd.
OD1225-24HB Orion Fans 8000 16+ 16+ Futune Electronics Co.Limitd
OD1225-24HB Orion Fans 8000 16+ FAN DC 120X25 24V W/ O/C ALARM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
IXTA12N50P Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V 12A D2-PAK
IXTA12N50P IXYS 61474 2014+ good quality ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
IXTA12N50P IXYS 139650 NEW RoHS MOSFET N-CH 500V 12A D2-PAK FindCores Electronics Inc.
IXTA12N50P IXYS 231880 1538+ MOSFET N-CH 500V 12A D2-PAK Alphatek Technology Limited
IXTA12N50P IXYS 8000 2012+ MOSFET N-CH 500V 12A D2-PAK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AON7406 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 9A 8-DFN
AON7406 ALPHA 100000 12+ DFN TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
AON7406 ALPHA 3094 2020+ DFN IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AON7406 AOS 486994 2022+ DFN8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATS-14A-104-C2-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
MCR8DSMT4 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs THYRISTOR SCR 8A 600V DPAK
MCR8DSMT4 ON 66990 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MCR8DSMT4 ONSEMICOND 10005 14-15+ -- Nego IC Co.Doris@negoic.com
MCR8DSMT4 ONSemicond 850000 2016 TO-252-3 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
SI7820DN-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 1.7A 1212-8
SI7820DN-T1-E3 SIX 3888 16+ UNKNOWN Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SI7820DN-T1-E3 VISHAY 13250 14-15+ QFN8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
SI7820DN-T1-E3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET N-CH 200V 1.7A 1212-8 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-12A-07-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT
ATS-19H-199-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X6MM XCUT
ATS-14G-124-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X25MM XCUT
4426-7NC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 22nH Unshielded Wirewound Inductor 3A Nonstandard
4426-7NC API Delevan 41635 1531+ INDUCTOR AIR CORE 22.0NH 5 SMD Alphatek Technology Limited
FP1505R1-R40-R Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 400nH Unshielded Wirewound Inductor 53A 0.47 mOhm Nonstandard
FP1505R1-R40-R COOPER 5208 17+ 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FP1505R1-R40-R IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
28332C Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3.3¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 9.3A 7.5 mOhm Max Nonstandard
28332C 785241 13+ fenyang electronics co.,ltd
005150059914 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Polystyrene 0.079" (2.00mm) Black
4372-011 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Mount Diodes, Resistors Rectangular 0.011" (0.28mm)
4372-011 Bivar 64400 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
4372-011 IC 59530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TO-102-060 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Spacer General Purpose Rectangular 0.060" (1.52mm) Natural