Location : Home > A > ATS-07B-10-C3-R0
ATS-07B-10-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8314HU Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
8314HU 2502 NEWD/C DC MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
8314HU IC 57680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-17B-66-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB
STD5407NT4G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 7.6A DPAK
STD5407NT4G IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STD5407NT4G ON Semiconductor 139780 NEW RoHS MOSFET N CH 40V 38A DPAK FindCores Electronics Inc.
STD5407NT4G ON Semiconductor 157429 15+ MOSFET N CH 40V 38A DPAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
STD5407NT4G ON Semiconductor 905600 1525+ MOSFET N CH 40V 38A DPAK Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS-17F-23-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X15MM XCUT T412
SI7141DP-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 60A PPAK SO-8
SI7141DP-T1-GE3 Vishay Siliconix 139400 NEW RoHS MOSFET P-CH D-S 20V 8-SOIC FindCores Electronics Inc.
SI7141DP-T1-GE3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SI7141DP-T1-GE3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET P-CH D-S 20V 8-SOIC EKT Electronics Co., Ltd
DLW5BTM101TQ2L Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 100 Ohm @ 100MHz 6A DCR 13 mOhm
DLW5BTM101TQ2L IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DLW5BTM101TQ2L MURATA 2500 SMD Protec Engineering (S) Pte Ltd
DLW5BTM101TQ2L NEW 88510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-01D-125-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-17E-07-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT
CDRH12D78/ANP-221MC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 220¦ÌH Shielded Inductor 1A 308 mOhm Max Nonstandard
CDRH12D78/ANP-221MC IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1855 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #6-32 Aluminum 1.750" (44.45mm) 1 3/4"
1855 Distributor 101230 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1855 Electronics 26130 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1855 IC 38501 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
ROB-12185 Hardware, Fasteners, Accessories Structural, Motion Hardware SHAFT SOLID 5/16"D X 8"L
4564-562J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 5.6¦ÌH Unshielded Inductor 50mA 18 Ohm Max Radial
4564-562J Electronics 25249 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4564-562J IC 38880 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
4564-562J STOCK 43120 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1945-34F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 620¦ÌH Unshielded Molded Inductor 120mA 12.5 Ohm Max Axial
1945-34F Delevan 53388 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
1945-34F Delevan 53388 15+ New & Original parts Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1945-34F IC 37461 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1945-34F Original 37665 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
2256R-331L Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 330nH Unshielded Molded Inductor 6.5A 9 mOhm Max Axial
2256R-331L Electronics 25621 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2256R-331L STOCK 46580 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
74479897150 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 500nH Shielded Multilayer Inductor 2.9A 25 mOhm 1210 (3225 Metric)
744775330 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3mH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 10 Ohm Max Nonstandard
744775330 Semiconductor 20075 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
744775330 STOCK 46790 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
744775330 Wurth 57319 2015+ INDUCTOR 3MH 0.24A SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
744775330 Wurth 62045 1531+ INDUCTOR 3MH 0.24A SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.