Location : Home > A > ATS-06F-23-C1-R0
ATS-06F-23-C1-R0
ATS-04D-202-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X6MM XCUT T766
6-1542000-4 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks 25MM HS ASSY A-TEMP C
6-1542000-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T72H024544DN Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs SCR FAST SW 450A 200V TO-200AC
T72H024544DN IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T72H024544DN NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3615RL-07W-B70-B00 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 92X38.4MM 48VDC WIRE
3615RL-07W-B70-B00 NMB Technologies Corporation 8000 16+ FAN 48V 92X38.4MM 7200RPM SIMEN Electronics Co.,Ltd
3615RL-07W-B70-B00 NMB Technologies Corporation 8000 16+ FAN 48V 92X38.4MM 7200RPM Futune Electronics Co.Limitd
3615RL-07W-B70-B00 NMB Technologies Corporation 8000 16+ FAN 48V 92X38.4MM 7200RPM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3615RL-07W-B70-B00 NMB Technologies Corporation 8000 16+ FAN 48V 92X38.4MM 7200RPM TPC Global Service Co.Ltd.
ATS-03F-166-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
ATS-11H-09-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT
ATS-13A-168-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412
ATS-19F-46-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766
ATS-15C-144-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766
DEA202450BT-1195A1 Filters RF Filters FILTER BANDPASS 2.4GHZ WLAN SMD
DEA202450BT-1195A1 N/A 78950 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
DEA202450BT-1195A1 TDK 25000 2016 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
DEA202450BT-1195A1 TDK 48000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
DEA202450BT-1195A1 TDK 10835 14-15+ SMD Nego IC Co.Doris@negoic.com
2150R-34J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 27¦ÌH Unshielded Molded Inductor 330mA 1.3 Ohm Max Axial
2150R-34J Electronics 25619 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2150R-34J IC 37340 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
OEDL-75-4-5 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OEDL-75-4-5 NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R2-56X3/8 2701 Hardware, Fasteners, Accessories Screws, Bolts MACHINE SCREW PAN PHILLIPS 2-56
R2-56X3/8 2701 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R2-56X3/8 2701 NEW 78050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
108-393GS Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 39¦ÌH Unshielded Inductor 38mA 17 Ohm Max 2-SMD
108-393GS Electronics 26451 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
108-393GS IC 38862 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
108-393GS STOCK 46500 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
IHSM5832PJ331L Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 330¦ÌH Unshielded Inductor 590mA 1.42 Ohm Max Nonstandard
IHSM5832PJ331L NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IHSM5832PJ331L Vishay 47250 1525+ INDUCTOR POWER 330UH 0.59A SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
IHSM5832PJ331L Vishay 47250 NEW RoHS INDUCTOR POWER 330UH 0.59A SMD FindCores Electronics Inc.
IHSM5832PJ331L Vishay 57399 2015+ INDUCTOR POWER 330UH 0.59A SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8532R-37K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1mH Unshielded Inductor 390mA 2.3 Ohm Max 2-SMD
8532R-37K Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
8532R-37K Electronics 27681 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8532R-37K IC 36570 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
8532R-37K STOCK 46100 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
CE201210-2N2D Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.2nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 100 mOhm Max 0805 (2012 Metric)