Location : Home > A > ATS-06E-65-C2-R0
ATS-06E-65-C2-R0
ATS-PCB1023 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK TO-220 DUAL BLACK
SI5415AEDU-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 25A CHIPFET
SI5415AEDU-T1-GE3 3000 stock-samedayshipment B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
SI5415AEDU-T1-GE3 IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI5415AEDU-T1-GE3 NEW 98390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
STD16N65M2 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 650V 11A DPAK
STD16N65M2 STM 3620 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
STD16N65M2 STM 4170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
PEMI1QFN/LM,315 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel R = 65 Ohms, C = 16pF (Total) SC-101, SOT-883
PEMI1QFN/LM,315 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PEMI1QFN/LM,315 NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEMI1QFN/LM,315 NXP Semiconductors 72400 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
PEMI4QFN/CP,132 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel R = 20 Ohms, C = 18.5pF (Total) 8-XFDFN