Location : Home > A > ATS-06E-10-C1-R0
ATS-06E-10-C1-R0
ATS-02H-77-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T766
VN3205N8-G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 50V 1.5A SOT89-3
VN3205N8-G N/A 78000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
VN3205N8-G ROHS 621853 12+ NewOriginalparts IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VN3205N8-G SUPERTEX 17000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
VN3205N8-G SUPERTEX 17000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
ATS-08G-128-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412
V5640A-T Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK ALUM ANOD
V5640A-T IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V5640A-T NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELF-18D650J Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.3A DCR 309 mOhm (Typ)
ELF-18D650J 865497 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ELF-18D650J 39954 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ELF-18D650J NEW 78390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELF-18D650J STOCK 45780 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
750341780 Filters Common Mode Chokes 42mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.94 Ohm