Location : Home > A > ATS-06A-24-C3-R0
ATS-06A-24-C3-R0
501BAD-ACAF Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS? Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 6.5mA Enable/Disable
501BAD-ACAF IC 57290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
501BAD-ACAF Silicon Labs 140130 NEW RoHS OSC PROG 3.3V 1.3NS 50PPM FindCores Electronics Inc.
501BAD-ACAF Silicon Labs 57779 2015+ OSC PROG 3.3V 1.3NS 50PPM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
501BAD-ACAF Silicon Labs 88410 2015+ OSC PROG 3.3V 1.3NS 50PPM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DSC8102CI5-PROGRAMMABLE Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 10MHz ~ 460MHz LVPECL MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 58mA Standby
KBPC5010T Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers DIODE BRIDGE 1000V 50A KBPC-T/W
KBPC5010T IC 36461 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
KBPC5010T IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N4749A_NT50A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 1W DO41
1N4749A_NT50A 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1N4749A_NT50A Fairchild 242260 1538+ DIODE ZENER 24V 1W DO-41 Alphatek Technology Limited
1N4749A_NT50A Fairchild 7825 12+ DO-41 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
1N4749A_NT50A Fairchild Semiconductor 8000 2015+ DIODE ZENER 24V 1W DO-41 enkaite Electronics Co., Ltd
BZX84C5V1_D87Z Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 350MW SOT23-3
BZX84C5V1_D87Z Fairchild 241720 1538+ DIODE ZENER 5.1V 350MW SOT-23 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.