Location : Home > A > ATS-06A-13-C1-R0
ATS-06A-13-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-21D-27-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X12.7MM XCUT
B82734W2172B30 Filters Common Mode Chokes 27mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.7A DCR 320 mOhm (Typ)
B82734W2172B30 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B82734W2172B30 NEW 95650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B82734W2172B30 Originalne 81521 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-02G-162-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM L-TAB T766
7-320-BA Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK DUAL HORZ BLACK TO-220
7-320-BA IC 56580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-07B-67-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB
ATS-05B-125-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-14G-57-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB
DSN6NC51H101Q55B Filters Feed Through Capacitors 100pF Feed Through Capacitor 50V 6A Radial - 3 Leads
DSN6NC51H101Q55B 37576 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
DSN6NC51H101Q55B ROHS 74841 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SC5040FH-150 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 7.5A 20 mOhm Max Nonstandard
SC5040FH-150 Signal Transformer 47250 NEW RoHS INDUCTOR SMD 15UH 13.8A 100KHZ FindCores Electronics Inc.
SC5040FH-150 Signal Transformer 62125 1531+ INDUCTOR SMD 15UH 13.8A 100KHZ Alphatek Technology Limited
SC5040FH-150 Signal Transformers 15000 12+ INDUCTOR SMD 15UH 13.8A 100KHZ SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SC5040FH-150 Signal Transformers 22777 12+ INDUCTOR SMD 15UH 13.8A 100KHZ Evergreen Electronics Co.,Ltd
902-260 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.260" (6.60mm) Natural
905-860 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.860" (21.84mm) Natural
TO-35-130 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Spacer General Purpose - Axial, Radial Circular 0.130" (3.30mm) Natural
TO-35-130 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TO-35-130 NEW 87510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9556 Hardware, Fasteners, Accessories Screws, Bolts MACHINE SCREW FLAT SLOTTED 2-56
9556 ST 11000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
9556 ST 100 11-12+ OriginalNew Nego IC Co.Doris@negoic.com
9556 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
9556 IC 37411 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
DRQ73-820-R Inductors, Coils, Chokes Arrays, Signal Transformers Shielded 2 Coil Inductor Array 321.5¦ÌH Inductance - Connected in Series 80.37¦ÌH Inductance - Connected in Parallel 384 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 860mA Nonstandard
DRQ73-820-R 786549 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DRQ73-820-R Electronics 27441 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DRQ73-820-R NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BRHL2518T1R5M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.5¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 110.5 mOhm Max 1007 (2518 Metric)
BRHL2518T1R5M Taiyo Yuden 46470 1525+ INDUCTOR 1.5UH 1.1A 20 SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
BRHL2518T1R5M Taiyo Yuden 46470 NEW RoHS INDUCTOR 1.5UH 1.1A 20 SMD FindCores Electronics Inc.
BRHL2518T1R5M TAIYO 60000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
BRHL2518T1R5M TAIYO 60000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
1945-18F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68¦ÌH Unshielded Molded Inductor 250mA 4.48 Ohm Max Axial
1945-18F Delevan 53388 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
1945-18F Delevan 53388 15+ New & Original parts Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1945-18F Original 37965 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1945-18F STOCK 42940 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
511-28G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2¦ÌH Unshielded Molded Inductor 530mA 800 mOhm Max Axial