Location : Home > A > ATS-05G-58-C1-R0
ATS-05G-58-C1-R0
BCX5616H6433XTMA1 IC 37340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BCX5616H6433XTMA1 NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-SG375-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Accessories SUPERGRIP CLIP KIT 37.5X37.5MM
STP12NK30Z Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 300V 9A TO-220
STP12NK30Z ST 3100 2016+ 2016+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
STP12NK30Z ST 21400 14-15+ TO-220 Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATS-14A-192-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T766
CMS3-1-R Filters Common Mode Chokes 28¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5.7A DCR 5 mOhm (Typ)
CMS3-1-R 79845 14+ ROSH ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
CMS3-1-R Electronics 27361 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMS3-1-R IC 37420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-13D-74-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
74279279 Filters Ferrite Beads and Chips 600 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount Signal Line 200mA 1 Lines 1 Ohm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
74279279 567948 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1641R-102J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1¦ÌH Shielded Molded Inductor 1.09A 70 mOhm Max Axial
1641R-102J Distributor 143310 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1641R-102J Electronics 27151 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1641R-102J IC 36040 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
902-400 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.400" (10.16mm) Natural
4374-023 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Mount Diodes, Resistors Rectangular 0.023" (0.58mm)
4374-023 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1636114 Hardware, Fasteners, Accessories Screws, Bolts REPLACEMENT BOLT
1636114 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1636114 N/A 5 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1636114 PhoenixContact 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
744874006 Inductors, Coils, Chokes Arrays, Signal Transformers Shielded 2 Coil Inductor Array 27.2¦ÌH Inductance - Connected in Series 6.8¦ÌH Inductance - Connected in Parallel 32 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 3.9A Nonstandard
744874006 Wurth 15000 12+ 12+ Evergreen Electronics Co.,Ltd
744874006 Wurth 15480 12+ COUPLED INDUCTOR FLYBACK 6.8UH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
744874006 Wurth 66000 2014+ SMD BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
RL110S-221L Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 220¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 830mA 290 mOhm Max Radial
RL110S-221L JW Miller A Bourns Company 8000 2012+ CHOKE RF SHLD 220UH 15 RADIAL 4 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RL110S-221L 854679 13+ fenkey electronics co.,ltd
RL110S-221L 854679 13+ fenyang electronics co.,ltd
6000-680K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.36A 210 mOhm Max Radial
6000-680K Bourns 46890 1525+ INDUCTOR HI CURRENT RADIAL 68UH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6000-680K Bourns 46890 NEW RoHS INDUCTOR HI CURRENT RADIAL 68UH FindCores Electronics Inc.
6000-680K Bourns 57219 2015+ INDUCTOR HI CURRENT RADIAL 68UH Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
100-152F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.5¦ÌH Unshielded Inductor 114mA 1.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
100-152F 37664 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
100-152F Electronics 25319 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
100-152F IC 37590 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
100-152F STOCK 46920 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5500R-824K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 820¦ÌH Unshielded Inductor 1.24A 643 mOhm Max Nonstandard
5500R-824K API Delevan 48190 1525+ HIGH CURRENT POWER CHOKE 820UH RENXIM Electronics Co.,Ltd.
5500R-824K API Delevan 48190 1525+ HIGH CURRENT POWER CHOKE 820UH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5500R-824K API Delevan 48190 NEW RoHS HIGH CURRENT POWER CHOKE 820UH FindCores Electronics Inc.
5500R-824K API Delevan 57869 2015+ HIGH CURRENT POWER CHOKE 820UH Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com