Location : Home > A > ATS-05F-18-C3-R0
ATS-05F-18-C3-R0
PLY10AN4321R0R2B Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1A
PLY10AN4321R0R2B 14679 14+ ROSH ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
PLY10AN4321R0R2B ELECTRONIC 26181 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PLY10AN4321R0R2B IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PLY10AN4321R0R2B N/A 75000 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-19B-183-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
ATS-10A-16-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-06G-88-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB
ATS-04C-173-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766
ATS-18B-143-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412
1210-018K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.8nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
1210-018K Electronics 25170 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1210-018K IC 37951 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1210-018K IC 37951 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1210-018K STOCK 46700 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1746-2 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #4-40 Brass 0.187" (4.75mm) 3/16"