Location : Home > A > ATS-05C-150-C2-R0
ATS-05C-150-C2-R0
GSIB2580N-M3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers BRIDGE RECT 25A 800V GSIB-5S
GSIB2580N-M3/45 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GSIB2580N-M3/45 NEW 88250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GSIB2580N-M3/45 VISHAY 10815 11+/12+/13 SIP4/DIP-4/ZIP futuro trade ltd.
1N5230BDO35 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35
1N5230BDO35 IC 57350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5230BDO35 Microsemi 139650 NEW RoHS DIODE ZENER 4.7V 500MW DO-35 FindCores Electronics Inc.
1N5230BDO35 Microsemi Commercial Component 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1N5230BDO35 Microsemi Commercial Component 8000 2015+ DIODE ZENER 4.7V 500MW DO-35 enkaite Electronics Co., Ltd
BZX384B4V7-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323
BZX384B4V7-E3-08 IC 38220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX384B4V7-E3-08 NEW 87510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1N4148 TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 75V 150MA DO35
1N4148 TR Central Semiconductor Corp 61935 1516+ DIODE GEN PURP 75V 1.5A DO35 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.