Location : Home > A > ATS-05B-66-C3-R0
ATS-05B-66-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-19H-183-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
BC847BE6433HTMA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 45V 0.1A SOT-23
BC847BE6433HTMA1 10000 B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
BC847BE6433HTMA1 10000 stock-samedayshipment B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
BC847BE6433HTMA1 NEW 88050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-07G-123-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT T766
ATS-21F-159-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T412
ELF-20N015A Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.5A DCR 240 mOhm (Typ)
ELF-20N015A 865497 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ELF-20N015A 39624 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ELF-20N015A NEW 77730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELF-20N015A STOCK 45540 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-02F-165-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T766
ATS-01C-69-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM L-TAB
FN2410H-8-44 Filters Power Line Filter Modules FILTER EMC/RFI CHASSIS MNT 8A
FN2410H-8-44 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FN2410H-8-44 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER EMC/RFI CHASSIS MNT 8A EKT Electronics Co., Ltd
FN2410H-8-44 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER EMC/RFI CHASSIS MNT 8A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PSM4-102M-02T0 Filters Feed Through Capacitors 1000pF Feed Through Capacitor 200V 2A 0.5 mOhm 3-PSM
PSM4-102M-02T0 API Technologies 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
PSM4-102M-02T0 Spectrum Advanced Specialty Pr 44800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
7427807 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 66 Ohm @ 100MHz ID 2.047" W x 0.019" H (52.00mm x 0.50mm) OD 2.204" W x 0.196" H (56.00mm x 5.00mm) Length 0.472" (12.00mm)