Location : Home > A > ATS-04G-45-C1-R0
ATS-04G-45-C1-R0
ATS-13C-187-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
2N2218A Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 40V 0.8A TO-39
2N2218A MICROSEM 4000 SMD Chaoxin Technology (HK) Limited
2N2218A SEMICOA 2000 2013+ Silicon NPN Transistor Protec Engineering (S) Pte Ltd
2N2218A IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TDA1348AE-EP Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 127X38MM 48VDC WIRE
TDA1348AE-EP IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TDA1348AE-EP NEW 79210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821702B00000 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK STAMP 36.8X19.8X21.6MM
821702B00000 IC 59380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SS28H-R20130-CH Filters Common Mode Chokes 13mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 220 mOhm
SS28H-R20130-CH IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SS28H-R20130-CH Kemet 97200 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
SS28H-R20130-CH NEW 78090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSM1-501P-10B Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 500pF 10A Pill, Square
SSM1-501P-10B Spectrum Advanced Specialty Pr 99300 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
ATS-11H-166-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB
5515BP15C1020E Filters RF Filters FILTER BANDPASS 5.5GHZ WIFI
5515BP15C1020E Johanson Technology Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
5515BP15C1020E Johanson Technology Inc 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5515BP15C1020E Johanson Technology Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
913-920 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.920" (23.37mm) Natural
105-121F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max 2-SMD
105-121F 39406 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
105-121F Electronics 27061 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
105-121F IC 38612 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
105-121F STOCK 46670 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
S0402-2N2G2D Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 950mA 90 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
S0402-2N2G2D API Delevan Inc 119000 n/a INDUCTOR RF .0022 UH 2 SMD Hongkong Inductors Limited
S0402-2N2G2D IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S0402-2N2G2D NEW 99010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PTKM75R-894H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 75¦ÌH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial
PTKM75R-894H ELECTRONIC 26969 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PTKM75R-894H IC 38762 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
PTKM75R-894H ROHSPb 135200 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PTKM75R-894H NEW 98690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
105R-331K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 330nH Unshielded Inductor 620mA 250 mOhm Max 2-SMD
105R-331K 39276 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
105R-331K API 10000 2013+ Micro i Chip Inductors WLParts Electronics ltd
105R-331K IC 38262 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
105R-331K Electronics 26831 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1944-17F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.2¦ÌH Unshielded Molded Inductor 610mA 750 mOhm Max Axial
1944-17F Electronics 25760 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1944-17F IC 37391 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1944-17F STOCK 42990 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
4307-156K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15mH Shielded Molded Inductor 45mA 157 Ohm Max Axial