Location : Home > A > ATS-04F-22-C3-R0
ATS-04F-22-C3-R0
MJW0281A Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 260V 15A TO-247
MJW0281A ON 20000 2016+ TO-247 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MJW0281A ONSEMICONDUCTOR 85620 2016 TO-247 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-16C-187-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
ATS-04B-98-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
GP2M007A065HG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 650V 6.5A TO220
GP2M007A065HG IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GP2M007A065HG NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EV35-2.0-02-20M Filters Common Mode Chokes 20mH @ 400Hz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 150 mOhm (Typ)
EV35-2.0-02-20M 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
EV35-2.0-02-20M 17895 14+ ROSH ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
EV35-2.0-02-20M IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-14D-129-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X10MM XCUT
ATS-15C-144-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766
MMZ1005F470ETD25 Filters Ferrite Beads and Chips 47 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount Signal Line 300mA 1 Lines 700 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
MMZ1005F470ETD25 IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMZ1005F470ETD25 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PA2607.271NLT Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 270nH Unshielded Inductor 31A 0.29 mOhm Nonstandard
PA2607.271NLT IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PA2607.271NLT NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PA2607.271NLT Pulse 61725 1531+ INDUCT PWR 270NH SMD Alphatek Technology Limited
4232-222K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.2¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 416mA 1.2 Ohm Max Nonstandard
4232-222K API Delevan 57629 2015+ INDUCTOR TEMP STABLE 2.2UH SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4232-222K IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4232-222K RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
56-02-10 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Insulator General Purpose - Axial, Radial Circular 0.002" (0.05mm)