Location : Home > A > ATS-03B-180-C1-R0
ATS-03B-180-C1-R0
ATS-10B-182-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
ATS-10C-161-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T412
B82523TE10 Filters Common Mode Chokes 1.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 400 mOhm (Typ)
B82523TE10 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B82523TE10 NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-07A-171-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T766
ATS-08D-119-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
LFL215G78TC1A155 Filters RF Filters SIGNAL CONDITIONING
LFL215G78TC1A155 38155 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
LFL215G78TC1A155 ELECTRONIC 25810 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LFL215G78TC1A155 NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1025-16G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 680nH Unshielded Molded Inductor 500mA 600 mOhm Max Axial
1025-16G 38796 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
1025-16G Electronics 26451 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1025-16G IC 60100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1759-2 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #6-32 Brass 0.625" (15.88mm) 5/8"
1759-2 IC 58070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ASPS-12-125 Hardware, Fasteners, Accessories Bumpers, Feet, Pads, Grips Bumper Square, Flat Top 0.750" L x 0.750" W (19.05mm x 19.05mm) Polyolefin Foam Black
RBS-35 Hardware, Fasteners, Accessories Bumpers, Feet, Pads, Grips Bumper Cylindrical, Tapered 0.374" Dia (9.50mm) Polyurethane Clear
RBS-35 465987 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
RBS-35 ROHSPb 205050 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
516-038 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Mount TO-5 Circular 0.038" (0.97mm) White
516-038 Electronics 27181 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
516-038 IC 36930 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
3500-180K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 18¦ÌH Unshielded Inductor 850mA 180 mOhm Max Radial
3500-180K Bourns 32025 1531+ CHOKE RF 18UH 10 FLAT PC MNT Alphatek Technology Limited
3500-180K Bourns 32025 1531+ CHOKE RF 18UH 10 FLAT PC MNT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3500-180K Bourns 47350 1525+ CHOKE RF 18UH 10 FLAT PC MNT RENXIM Electronics Co.,Ltd.
3500-180K Bourns 47350 17+/18+ CHOKE RF 18UH 10 FLAT PC MNT FindCores Electronics Co.,Ltd.