Location : Home > A > ATS-01D-150-C3-R0
ATS-01D-150-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RSJ300N10TL Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 30A LPTS
RSJ300N10TL 18546 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
RSJ300N10TL IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RSJ300N10TL NEW 87770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRF730PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 400V 5.5A TO-220AB
IRF730PBF IR 38684 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
IRF730PBF N/A 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRF730PBF Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-14E-61-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
ATS-01H-73-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB
ATS-03H-43-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB
ATS-02A-167-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766
SC5040FH-150 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 7.5A 20 mOhm Max Nonstandard
SC5040FH-150 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5040FH-150 Signal Transformer 47250 NEW RoHS INDUCTOR SMD 15UH 13.8A 100KHZ FindCores Electronics Inc.
SC5040FH-150 Signal Transformer 62125 1531+ INDUCTOR SMD 15UH 13.8A 100KHZ Alphatek Technology Limited
SC5040FH-150 Signal Transformers 22777 12+ INDUCTOR SMD 15UH 13.8A 100KHZ Evergreen Electronics Co.,Ltd
902-312 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.312" (7.92mm) 5/16" Natural
902-312 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
902-985 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.985" (25.02mm) Natural
902-085 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.085" (2.16mm) Natural