Location : Home > A > ATS-01C-81-C3-R0
ATS-01C-81-C3-R0
F6025X12B-FHR Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 60X25MM 12VDC
F6025X12B-FHR IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
F6025X12B-FHR NEW 88250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
F6025X12B-FHR IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
F6025X12B-FHR NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2SK3199 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V TO-220F
2SK3199 IC 39202 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
2SK3199 STOCK 46740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ATS-07F-38-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM T412
ATS-07D-76-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412
MCZ1210AD121T002 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohm @ 100MHz 500mA DCR 200 mOhm
MCZ1210AD121T002 876655 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
MCZ1210AD121T002 NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MCZ1210AD121T002 TDK 80859 N/A N/A Cubic Technology Co.,Ltd.
ATS-02C-169-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
ATS-17H-165-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T766
ATS-03H-02-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412
911-810 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.810" (20.57mm) Natural
903-090 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.090" (2.29mm) Natural
24520 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 220¦ÌH Unshielded Inductor 1.25A 260 mOhm Max Nonstandard
24520 Schott 41525 1531+ INDUCTOR 220UH 0.26 OHM SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
24520 Schott 46350 1525+ INDUCTOR 220UH 0.26 OHM SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com