Location : Home > A > ATS-01B-100-C1-R0
ATS-01B-100-C1-R0
DMN62D1SFB-7B Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 410MA 3DFN
DMN62D1SFB-7B DIODES 80000 13~17+ Standard HCI
DMN62D1SFB-7B IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DMN62D1SFB-7B NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-07C-194-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
ATS-13A-177-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB
ATS-01D-181-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T412
CF1-12*7.3*15 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 107 Ohm @ 100MHz ID 0.287" Dia (7.30mm) OD 0.472" Dia (12.00mm) Length 0.591" (15.00mm)