Location : Home > A > ATS-01A-78-C3-R0
ATS-01A-78-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VCK105-16IO7 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MOD THYRISTOR 1600V 105A ECOPAC2
VCK105-16IO7 789465 13+ fenyang electronics co.,ltd
VCK105-16IO7 38878 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
VCK105-16IO7 7894 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
VCK105-16IO7 IXYS 1215 15+ MOD THYRISTOR 1600V 105A ECOPAC2 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS-05G-141-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T766
ATS-17C-60-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T412
ATS-05A-210-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X12MM XCUT T412
ATS-06E-126-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT T766
ATS-12D-81-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T766
74278041 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 20 Ohm @ 100MHz ID 0.512" W x 0.019" H (13.00mm x 0.50mm) OD 0.610" W x 0.078" H (15.50mm x 2.00mm) Length 0.157" (4.00mm)